Odświeżona marka PANDION PARTNERS – Przyspieszenie Wzrostu, Nowa Tożsamość Korporacyjna oraz Unikalna Wartość na międzynarodowej scenie M&A.

pandion_logo

Monachium, Niemcy – Integracja usług doradztwa transakcyjnego w zakresie fuzji i przejęć (M&A) w szerszym, strategicznym podejściu zaowocowała silną ekspansją sieci Pandion Partners na międzynarodowej scenie M&A. To pozycjonuje Grupę w ścisłej czołówce doradców przy transakcjach M&A.

Unikalna Wartość Pandion Partners:
W odróżnieniu od wielu firm doradczych M&A, członkowie Pandion Partners zawsze definiują usługi doradcze przy procesach M&A jako część całościowego Planu Strategicznego. Celem doradztwa jest osiągnięcie ambitnych celów stawianych przez Klientów oraz wypracowanie przez nich lepszej oraz trwalszej przewagi konkurencyjnej.

Większość doradców sieci Pandion Partners to byli menadżerowie: posiadają oni bogate doświadczenie w kierowaniu organizacjami oraz przedsiębiorstwami, co pozwala na osobiste podejście do swoich Klientów, które ma przeprowadzić Klienta przez złożony proces transakcyjny, aż do jego pomyślnego zamknięcia, w transakcjach realizowanych na całym świecie. Doradcy także są w stanie wspomóc liderów biznesu oraz właścicieli firm w ich dążeniu do stworzenia lepszej strategii na przyszłość. Jest to podejście oparte na wzajemnych powiązaniach.

Rozwinięty Międzynarodowy Zasięg:
Ostatnie dołączenie nowych członków do Grupy w takich krajach jak Indie, Francja, Kanada i Turcja oraz kolejni pretendenci sprawiają, że Pandion Partners jest w stanie świadczyć swoje usługi w większości regionów świata: Amerykach (Kanada, USA, Ameryka Południowa), Azji Pacyficznej (Chiny, Hong Kong, Indie, Singapur), Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Ta ekspansja wraz z nową Unikalną Wartością pozwoliły na wzrost liczby zamkniętych transakcji o 75% w 2015 r. w stosunku do 2014 r.

Nowa Tożsamość Korporacyjna odzwierciedla Unikalną Wartość:
Pandion Partners zdecydował się odnowić swoją Tożsamość Korporacyjną, ażeby wesprzeć szybki wzrost na międzynarodowej scenie M&A. Obok całkowicie nowej strony internetowej, zostało stworzone nowe i nowoczesne logo, które symbolizuje jednocześnie międzynarodowy zasięg Grupy oraz lokalne butiki M&A, przedstawione za pomocą połączonych ze sobą okręgów.

Nowa strona internetowa Pandion Partners została zaprojektowana w taki sposób, aby służyć zarówno aktualnym jak i potencjalnym Klientom, Instytucjom, Właścicielom firm, Prezesom, Menadżerom M&A oraz Inwestorom. Ma to im pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących strategii rozwoju poprzez M&A oraz pokazać sposób, w jaki Pandion Partners im w tym pomoże.

“Jesteśmy dumni z nowej ery w historii Pandion Partners, gdyż mamy przekonanie, że dostarczymy do naszych Klientów na całym świecie nie tylko usługi doradztwa najwyższej jakości, ale także będziemy w stanie poprowadzić ich w strategiczną podróż z naszym dedykowanym podejściem,” powiedział Sebastian Moss, Dyrektor Zarządzający Pandion Partners.

O Pandion Partners:
Navigator Capital S.A. jest polskim członkiem Grupy Pandion Partners. Pandion Partners jest Grupą doradczą, założoną w 2000 r., składającą się z 14 różnych i niezależnych firm świadczących usługi w zakresie M&A, Finansów Przedsiębiorstw oraz Strategii i Doradztwie Biznesowym. Rosnąca Grupa oferuje swoje usługi na całym świecie poprzez swoje biura w Niemczech, Belgii, Chinach, Włoszech, Francji, Holandii, Czechach, Polsce (Navigator Capital S.A.), Brazylii, Kanadzie, Turcji, USA oraz Indiach. Więcej na stronie www.pandionpartners.com

Kontakt:

  1. Sebastian Moss, Dyrektor Zarządzający Pandion Partners SL: T: +49 173 529 5197 – E: s.moss@pandionpartners.com / Marc Feyen, Global Communication: T: +32 498 911 777 – E: m.feyen@pandionpartners.com
  2. Polska: Karol Szykowny, CFA, T: +48 605 691 629 – E: karol.szykowny@navigatorcapital.pl