DLA INWESTORÓW

Trwające emisje akcji

Trwające emisje akcji

OFERTA PUBLICZNA AKCJI BIORESEARCH PHARMA S.A.

BioResearch Pharma S.A. jest firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w nowatorskich terapiach dermatologicznych, podawanych miejscowo. Repozycjonowanie (repurposing) znanych i przebadanych klinicznie substancji leczniczych, stanowi fundament modelu biznesowego BRP, co ma umożliwić szybszą komercjalizację – wprowadzanie na rynek skutecznych i bezpiecznych terapii.

Spółka pracuje nad kandydatem na lek do stosowania miejscowego w łysieniu androgenowym (BRP-011) oraz kandydatem na lek miejscowy w łuszczycy (BRP-007). Oba repozycjonowane produkty oparte są na znanych, przebadanych substancjach, które wykazały już bezpieczeństwo u ludzi i odpowiadają na niezaspokojone potrzeby medyczne. Repozycjonowane terapie bazują na wykorzystaniu znanych, przebadanych i sprawdzonych w praktyce przez miliony pacjentów substancji leczniczych w nowych wskazaniach terapeutycznych i nowych drogach podania.

OFERTA PUBLICZNA AKCJI QNA TECHNOLOGY S.A.

QNA Technology S.A. jest firmą technologiczną i pionierem w rozwoju technologii syntezy kropek kwantowych, emitujących światło niebieskie, niezawierających metali ciężkich, będących innowacyjnym materiałem półprzewodnikowym, rozwijanym przez Spółkę głównie dla branży wyświetlaczy.

Spółka, w ramach dotychczas przeprowadzonych prac, opracowała, rozwija i komercjalizuje technologię wytwarzania kropek kwantowych (QNA.dots) oraz tuszów kwantowych (QNA.ink) umożliwiających drukowanie półprzewodników na szerokiej gamie podłoży, przy użyciu różnych technik druku.

 

 

 

Zakończone emisje akcji

OFERTA PUBLICZNA AKCJI SCANWAY S.A.

Scanway jest polską spółką działającą w obszarze systemów wizyjnych i optoelektroniki. Tworzy rozwiązania na pograniczu optyki, elektroniki i oprogramowania. Działalność firmy jest podzielona na dwie gałęzi – przemysłową (Industry) i kosmiczną (Space).

OFERTA PUBLICZNA AKCJI DB ENERGY S.A.

DB Energy S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesu poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach przemysłowych – od identyfikacji inwestycji energooszczędnych (działalność doradcza i audytowa), poprzez ich projektowanie i wdrażanie, do ich finansowania (działalność inwestycyjna).

OFERTA PUBLICZNA AKCJI CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Creotech Instruments to wiodący polski producent systemów i podzespołów satelitarnych oraz zaawansowanej elektroniki dedykowanej m.in. do systemów sterowania komputerami kwantowymi. Firma działa także w obszarze lotniczych systemów bezzałogowych, gdzie dostarcza urządzenia i oprogramowanie m.in. do nadzoru ruchu dronów.

OFERTA PUBLICZNA AKCJI PURE BIOLOGICS S.A.

Pure Biologics jest firmą biofarmaceutyczną, specjalizującą się w pracach B+R w obszarze innowacyjnych leków biologicznych, terapii pozaustrojowych i diagnostyki, wykorzystując opracowane platformy technologiczne PureSelect2 i PureApta.

OBECNIE TRWAJĄCE:

Oferta akcji WTT S.A.

Oferta akcji TenderHut S.A.

(wznowiona)

ZAWIESZONE:

Oferta akcji OZE-Biomar S.A.

(zawieszona)

ZAKOŃCZONE:

Oferta akcji Klabater S.A.

(zakończona)

Oferta akcji Advanced Graphene Products S.A

(zakończona)

Oferta akcji CreoTech Instruments SA

(zakończona)