Tu jesteśmy

Zapraszamy serdecznie na stoisko Domu Maklerskiego Navigator na tegorocznej konferencji. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze usługi oraz doradztwo inwestycyjne. Na stoisku będzie możliwość spotkania osób z bogatą wiedzą i doświadczeniem, które chętnie porozmawiają z Państwem i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie z nami będzie dla Państwa wartościowe i pozwoli na poznanie szerokiej gamy usług, które oferujemy.

Do zobaczenia na naszym stoisku!

Możesz nas usłyszeć

Sala

data

godzina

tytuł:

"C"

27.05.2023 r.

12:30 - 13:15

Dobry, zły i wątpliwy. Jak dobrze poznać emitenta?

MICHAŁ MELON

Project Manager DM Navigator

Dom Maklerski Navigator w liczbach

0 +
lat na rynku
0 +
transakcji na GPW
0 + mld zł
łączna wartość transakcji
0 +
spółek w rejestrze akcjonariuszy
0 +
rejestracji obligacji w KDPW

Naszym celem jest dostarczenie inwestorom najciekawszych możliwości inwestycyjnych w obszarze finansowania udziałowego dla spółek z innowacyjnych sektorów gospodarki. 

DM Navigator to zespół 30 specjalistów zarządzanych przez ekspertów obecnych na rynku kapitałowym od ponad 25 lat, którzy przeprowadzili transakcje o łącznej wartości ponad 4 mld zł. 

Wyróżniają nas:

  • Najdłuższe doświadczenie w sektorze technologicznym
  • Długoletnie relacje z funduszami TFI, OFE, asset managerami oraz zamożnymi inwestorami prywatnymi
  • Emitenci pierwsi w swoich kategoriach (branża kosmiczna, biotechnologia weterynaryjna, foodtech)
  • Analiza spółek przy emisjach
  • Brak prowizji przy zapisach w ofertach publicznych
  • Wprowadzenie emitentów z NewConnect na GPW
 
 

WYPEŁNIJ FORMULARZ A NASTĘPNIE DOŁĄCZ DO SZEROKIEGO
GRONA INWESTORÓW, KTÓRZY NAM ZAUFALI:

Jeżeli chcesz zostać inwestorem także na platformie crowdfundingowej Navigator Crowd wypełnij niniejszy podlinkowany formularz.

If you want to become an investor on the Navigator Crowd crowdfunding platform, fill out this linked form.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom Maklerski Navigator S.A. Państwa dane będą wykorzystane wyłącznie w celu dokończenia rejestracji w bazie inwestorów i przestawienia oferty usług Domu Maklerskiego Navigator S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdą Państwo w klauzuli informacyjnej.

The administrator of your personal data is Dom Maklerski Navigator S.A. Your data will be used only to complete the registration in the investors group and to present the offer of services of Dom Maklerski Navigator S.A. More information on the processing of personal data by the Administrator can be found in the information clause.

Specjalnie dla uczestników konferencji przygotowaliśmy konkurs.
Do zdobycia atrakcyjne nagrody.

Konkurs zakończony

 

Wprowadzenie danych w formularzu konkursowym jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od spółki Dom Maklerski Navigator S.A. z użyciem środków komunikacji elektronicznej na podany przeze mnie w formularzu adres e-mail, a także wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od spółki Dom Maklerski Navigator S.A. z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących na podany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

Administratorem Danych osobowych jest Dom Maklerski Navigator S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu uczestnictwa w konkursie oraz w celach zgodnych z wyrażoną zgodą, pod warunkiem jej udzielenia. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Dom Maklerski Navigator S.A. z siedzibą w Warszawie znajdziesz w regulaminie konkursu. 

Wyrażenie zgody na otrzymywanie od spółki Dom Maklerski Navigator S.A. ofert handlowych z wykorzystaniem podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu jest warunkiem koniecznym i umożliwia rejestrację i uczestnictwo w bezpłatnym konkursie.

Co możemy dla Ciebie zrobić

EMISJE AKCJI

Dom Maklerski Navigator wraz z Navigator Capital oferuje usługi kompleksowej organizacji finansowania poprzez emisje akcji. Realizujemy zarówno transakcje typu pre-IPO (private placement), IPO (pierwotne oferty publiczne), jak i SPO (wtórne oferty publiczne) – GPW / NewConnect.

EMISJE OBLIGACJI

Dom Maklerski Navigator wraz z Navigator Debt Advisory oferuje kompleksowe usługi w zakresie emisji obligacji korporacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wesprzeć naszych klientów w wyborze optymalnych warunków transakcji.

REJESTR AKCJONARIUSZY

Dom Maklerski Navigator S.A., jako jeden z najbardziej aktywnych domów maklerskich w zakresie przechowywania i rejestrowania papierów wartościowych oraz niekwestionowany lider usługi rejestru akcjonariuszy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy poznali Twoje potrzeby i mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania:

Zaufali nam:

Finansowanie udziałowe

Finansowanie dłużne